Πρεμιέρα με Βέροια


Με την αναμέτρηση κόντρα στην Βέροια συνδυάζεται η επιστροφή της ΑΕΛ στα «μεγάλα σαλόνια» της Σούπερ Λιγκ.

Σας παρουσιάζουμε αναλυτικά τα ζευγάρια των υπόλοιπων αγωνιστικών:

1η αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

2η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ε.Λ.
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε.Λ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

5η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Α.Ε.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ε.Κ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

7η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ε.Λ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

9η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

10η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

11η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

12η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

13η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

This entry was posted on 20 Ιουλίου 2016, in ΑΕΛ. Bookmark the permalink.