Ο Βάτσιος στα Ψαχνά


 

Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες της 12ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Football League που θα διεξαχθεί σε… τρείς δόσεις. Σε Ψαχνά και Αγρίνιο οι κάμερες. . Ο Αριστείδης Βάτσιος από τον Σύνδεσμο της Δυτικής Αττικής ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Ηρακλή Ψαχνών με την ΑΕΛ. Αναλυτικά:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/11 – 19.00 OTETV

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΑΧΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΑΕΛ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:Βάτσιος (Δ. Αττικής)

ΒΟΗΘΟΙ: Κασσαβέτης (Δ. Αττικής), Τσιαλογιάννης (Α. Αττικής)

4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τσούκας (Αρκαδίας)

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/12 – 15.00

ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ευαγγέλου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Νακόπουλος, Απτοσόγλου (Αθηνών)

4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Αθανασίου (Θεσπρωτίας)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαγεωργίου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Αθανασόπουλος, Δανέζης (Αθηνών)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σταθόπουλος (Αχαϊας)

 

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φουκάκης (Ηρακλείου)

ΒΟΗΘΟΙ: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)

4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σιδηρόπουλος (Καστοριάς)

 

 ΟΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

ΒΟΗΘΟΙ: Κελαζόγλου, Γούτας (Χαλκιδικής)

4ος: Μαστάκας (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παμπορίδης (Κιλκίς)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πουλήμας (Κέρκυρας)

ΒΟΗΘΟΙ: Καραλής, Τίκας (Ηπείρου)

4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παντελέρης (Χαλκιδικής)

 

«Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ»

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπινιχάκης (Λασιθίου)

ΒΟΗΘΟΙ: Παπανικολάου (Κορινθίας), Παστρωμάς (Δ. Αττικής)

4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Βασιλάκης (Ηλείας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 03/12-15.00

«Ν. ΣΑΡΑΦΗΣ»

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σελεμίδης (Πέλλας)

ΒΟΗΘΟΙ: Πλακογιάννης (Δωδεκανήσου), Μιχαλόγλου (Πέλλας)

4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κυριακούδης (Καβάλας)

 

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κιοτζένης (Καβάλας)

ΒΟΗΘΟΙ: Δηλγεράκης, Βάντσης (Δράμας)

4ος: Χατζής (Δ. Αττικής)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φλώτσιος (Βοιωτίας)

 

ΓΗΠ. «Γ.Φ.Σ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ»

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ (19.00 OTETV)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τοπούζης (Θράκης)

ΒΟΗΘΟΙ: Χαρίτσης, Χούσκογλου (Θράκης)

4ος: Τζοβάρας (Φωκίδας)

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Πέππας (Αθηνών)