Ο Τοπούζης στο Πανθεσσαλικό


Ο Ιωάννης Τοπούζης του συνδέσμου Θράκης ορίστηκε να διευθύνει το κυριακάτικο παιχνίδι της ΑΕΛ με τη Νίκη Βόλου στο Πανθεσσαλικό στάδιο. Βοηθοί του θα είναι οι Δηλγεράκης (Δράμας), Χαρίτσης (Θράκης), ενώ 4ος ο Σωσώνης (Φθιώτιδας). Αναλυτικά οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής:

 

 

Σάββατο 17/11 – 15:00

Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χατζής (Δυτ. Αττικής)
ΒΟΗΘΟΙ: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής), Τσιαλογιάννης (Ανατ. Αττικής)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κωστούδης (Μακεδονίας)
Κυριακή 18/11 – 15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΥΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (OTE TV)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννουλάκης (Χανίων)
ΒΟΗΘΟΙ: Νενεκούμης, Καραγεώργος (Αργολίδας)
4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φίτσας (Πρέβεζας)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΥΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Λαμιάς, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τηλιγάδας (Αχαϊας)

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπορτζάρης (Αχαϊας)
ΒΟΗΘΟΙ: Παπαδήμας, Σπανός (Αχαϊας)
4ος: Κωνσταντάκης (Αχαϊας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τομαράς (Αιτ/νιας)

«Α. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ»
ΚΑΒΑΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ: Ζησιμόπουλος, Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Ντοσίδης (Θράκης)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πουλήμας (Κέρκυρας)
ΒΟΗΘΟΙ: Καραλής, Τίκας (Ηπείρου)
4ος: Κιοτζένης (Καβάλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σηπάκης (Πέλλας)

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κορδολαίμης (Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ: Σγάντζος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Καμπαξής (Ευβοίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Παπατριανταφύλλου (Κιλκίς)

ΓΦΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζήλος (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Τσακνάκης, Νατσιούλας (Λάρισας)
4ος: Καραλιόλιος (Γεβενών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φλαμπούρης (Αθηνών)

ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοεμπτζίδης (Κοζάνης)
ΒΟΗΘΟΙ: Τσιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης (Κοζάνης)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Τσάγγαρης (Δωδεκανήσου)

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΛ (18:30 ΟΤΕ TV3)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τοπούζης (Θράκης)
ΒΟΗΘΟΙ: Δηλγεράκης (Δράμας), Χαρίτσης (Θράκης)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Δέτσης (Αθηνών)