Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Football League 2


Στις 14 Απριλίου θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Football League 2, όπως έγινε γνωστό κατά την κλήρωση που έγινε την Τρίτη (2/10).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Football League 2:

1η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Βατανιακός-Δόξα Κρανούλας

Κασσιώπη-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τύρναβος-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Ζάκυνθος

Οδυσσέας Κορδελιού-Τηλυκράτης Λευκάδας

2η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Κασσιώπη-Βατανιακός

Δόξα Κρανούλας-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Απόλλων Καλαμαριάς–Τύρναβος

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Πλαταμώνα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Οδυσσέας Κορδελιού

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ζάκυνθος

3η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Βατανιακός-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Τύρναβος-Κασσιώπη

Ακαδημία Πλαταμώνα-Δόξα Κρανούλας

Οδυσσέας Κορδελιού-Απόλλων Καλαμαριάς

Τηλυκράτης Λευκάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ζάκυνθος-Αναγέννηση Καρδίτσας

4η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Τύρναβος-Βατανιακός

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ακαδημία Πλαταμώνα

Κασσιώπη-Οδυσσέας Κορδελιού

Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Απόλλων Καλαμαριάς-Ζάκυνθος

Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

5η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Βατανιακός-Ακαδημία Πλαταμώνα

Οδυσσέας Κορδελιού–Τύρναβος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Ζάκυνθος-Κασσιώπη

Αναγέννηση Καρδίτσας-Δόξα Κρανούλας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Οδυσσέας Κορδελιού-Βατανιακός

Ακαδημία Πλαταμώνα-Τηλυκράτης Λευκάδας

Τύρναβος-Ζάκυνθος

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αναγέννηση Καρδίτσας

Κασσιώπη-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δόξα Κρανούλας – Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Βατανιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ζάκυνθος-Οδυσσέας Κορδελιού

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ακαδημία Πλαταμώνα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Τύρναβος

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Δόξα Κρανούλας-Κασσιώπη

8η αγωνιστική-19η αγωνιστική

Ζάκυνθος-Βατανιακός

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Οδυσσέας Κορδελιού-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ακαδημία Πλαταμώνα-Απόλλων Καλαμαριάς

Τύρναβος-Δόξα Κρανούλας

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Κασσιώπη

9η αγωνιστική-20ή αγωνιστική

Βατανιακός-Αναγέννηση Καρδίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ζάκυνθος

Απόλλων Καλαμαριάς-Τηλυκράτης Λευκάδας

Δόξα Κρανούλας-Οδυσσέας Κορδελιού

Κασσιώπη-Ακαδημία Πλαταμώνα

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Τύρναβος

10η αγωνιστική-21η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Βατανιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Καλαμαριάς

Ζάκυνθος-Δόξα Κρανούλας

Τηλυκράτης Λευκάδας-Κασσιώπη

Οδυσσέας Κορδελιού-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Ακαδημία Πλαταμώνα-Τύρναβος

11η αγωνιστική-22η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς-Βατανιακός

Δόξα Κρανούλας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κασσιώπη-Αναγέννηση Καρδίτσας

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ζάκυνθος

Τύρναβος-Τηλυκράτης Λευκάδας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Οδυσσέας Κορδελιού

Advertisements